قیمت و هزینه بلیچینگ دندان در سال 1401 چقدر است؟

ساخت وبلاگ

قبل از هرچیزی اگه هنوز کاملا نمیدونی که بلیچینگ چیه، روی فرآیند بلیچینگ دندان کلیک کن اونجا همه چی رو به زبان ساده توضیح دادیم. اونجا یه دونه ویدئو هم هست که همه چی رو نشون میده. بعدش بیا همین صفحه، و درباره جزئیات هزینه و قیمت بلیچینگ دندان در سال 1401 چیزایی که لازمه رو بخون.


جدول کلی قیمت بلیچینگ دندان در سال 1401

روش های زیادی برای بلیچینگ دندان وجود داره. مثلا از محصولات بدون نسخهِ سفید کننده دندان گرفته تا آفیس بلیچینگ همه روش های خوبی هستن. ما به صورت حدودی تعرفه اینا رو داخل این جدول گذاشتیم برای جزئیات بیشتر بعد از مشاهده جدول زیر حتما ادامه مقاله رو هم بخونید و اگه نظری داشتید با ما در میون بگذارید.

آیتمهزینه بلیچینگ دندان در سال 1401
بلیچینگ دندان در مطب دندانپزشکاز 2.5 میلیون به بالا
بلیچینگ در منزل با محصولات دندانپشزشکی خاصاز 1.5 میلیون به بالا
بلیچینگ با روش های ساده تراز 50 هزارتومان به بالا

جزئیات هزینه بلیچینگ دندان در سال 1401 (در مطب دندانپزشک)

قیمت بلیچینگ دندان در سال 1401 در مطباز 2.5 میلیون تومان به بالا

گفتگو نداره که اگه بخواییم دندونامون رو به بهترین شکل ممکن و بدون کوچکترین عارضه ای سفید کنیم فقط و فقط باید بریم مطب متخصص ترمیمی و زیبایی دندان هستش. چرا؟

چون محصولات بلیچینگ در منزل هرچند که هزینه کمتری دارند اما ممکنه به سایش دندان و تحلیل مینای دندان کمک کنند. اما با آفیس بلیچینگ هیچوقت چنین اتفاقی برای دندونامون نمی افته. مخصوصا که تازگی دستگاه های بلیچینگ فوق العاده موثر و بی خطری وارد کشور شدن که با کمک اونا با امیدوارکننده ترین نتایج، دندونا سفید میشن و ماندگاری نتایج نسبتا زیاد.

اینم بدونید که آفیس بلیچینگ خودش میتونه روش هایی داشته باشه که بهترین روشش استفاده از لیزر دیود برای این کاره. لیز دیود ایمن ترین روش و در عین حال موثرترین روشه. بعد از اینکه بلیچینگ در مطب تموم شد برای ماندگاری بیشتر نتایج ممکنه دندانپزشک به شما قالب های بلیچینگ در منزل رو هم بده که اینا هم مکمل خوبی برای سفید شدن دندان ها در مطب هستند.


جزئیات قیمت سفید کردن دندان در منزل

هزینه بلیچینگ دندان در سال 1401 در خانهاز 1.5 میلیون به بالا

همونطور که گفتیم بهترین روش سفید کردن دندان ها مراجعه به مطب دندانپرشکیه. اما اگه نمیتونید و یا به هر دلیلی تمایلی ندارید که در مطب دندوناتون رو سفید کنید میتونید با روش های خانگی بلیچینگ دندوناتون رو سفید کنید.

البته یادآوری می کنیم که این روش معمولا تاثیر کمتری در سفید شدن دندان ها داره و ممکنه باعث تحلیل مینای دندان بشه چون شرکت های سازنده برای اینکه بگن محصول ما بهتره میان غلظت مواد سفید کننده دندونا رو بالا میبرن. با اینکار ph دهان میاد پایین و مینای دندان دچار خرودگی میشه.

به جز این بهتره بدونید که روش خانگی بلیچینگ معمولا برای افزایش نتایج آفیس بلیچینگ توصیه میشه و اگه خواستید از این روش برای سفیدی دندوناتون استفاده کنید حواستون باشه که حتما به توصیه دندونپزشکتون برای خرید گوش بدید.

برای این روش معمولا از قالب های خاصی که مخصوص دندونای شما هستن استفاده میشه و داخل مواد سفید کننده رو قرار میدین و روی دندوناتون میذارید. مدت زمان و دوز سفید کننده رو دندونپزشکتون باید مشخص کنه.


جزئیات قیمت سفید کردن دندان با محصولات معمولی

آیتمهزینه بلیچینگ
خمیر دندان سفید کنندهاز 30 هزار به بالا
دهانشویهاز 50 هزار به بالا
قلم سفید کننده دنداناز 300 هزار به بالا
نوار سفید کننده دندانبالاتر از 250 هزار تومان

به جز دو روش بالا ما میتونیم از محصولات سفید کننده قابل خریداری از فروشگاه ها و داروخونه ها استفاده کنیم. مثلا یه سری خمیر دندون هست که سفید کننده هستن. اونا رو میشه به مدت 2 هفته برای سفید کردن دندونا استفاده کرد.

هزینه سفید کردن دندان با چسب سفید کننده

یا مثلا قلم های سفید کننده که بیشتر تجاری هستن و معمولا توصیه نمیشن چون ممکنه به لثه و دندون آسیب بزنه. یا نوارهای سفید کننده که سفید می کنن اما تاثیر کمتری دارن.

پاسخ به سوالات متداول

هزینه بلیچینگ دندان با بیمه چقدر است؟

متاسفانه بیمه هیچ بخشی از هزینه های بلیچینگ را تحت پوشش قرار نمی دهد البته این در خصوص بیمه های پایهصحت دارد. برخی از بیمه های تکمیلی ممکن است بخش کمی از هزینه ها را برگردانند.

قیمت بلیچینگ با لیزر بیشتر است یا با روش های دیگر؟

در صورتی که بلیچینگ در مطب صورت بگیرید چه با لیزر چه بدون آن، معمولا هزینه مشخص و تقریبا ثابتی دریافت میگردد. بنابراین معمولا نباید تفاوت قیمتی وجود داشته باشد.

دندانپزشکی,دندان درد,دندان عقل,دندانپزشکی کودکان,دندان مصنوع...
ما را در سایت دندانپزشکی,دندان درد,دندان عقل,دندانپزشکی کودکان,دندان مصنوع دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : محمد جواد عظیم بازدید : 84 تاريخ : چهارشنبه 11 اسفند 1400 ساعت: 13:34